youtube

Wykaz cmentarzy

Wykaz wszystkich cmentarzy w Galicji Zachodniej

Obecnie na stronie znajduje się informacja o 128 Zachodniogalicyjskich cmentarzach wojennych oraz 9 innych obiektach .

Nr - lokalizacja Okręg GPS

Okręg cmentarny nr I - Żmigród (31)

  
1 - Ożenna I
2 - Ożenna I
3 - Ożenna I
4 - Grab I
5 - Grab I
6 - Krempna I
7 - Desznica I 49.55391, 21.48727
8 - Nowy Żmigród I 49.60835, 21.5312
9 - Łysa Góra I
10 - Wola Cieklińska I
11 - Wola Cieklińska I
43 - Radocyna I
44 - Długie I
45 - Lipna I
46 - Konieczna-Beskidek I
47 - Konieczna I
48 - Regetów Wyżny I 49.45209, 21.22458
49 - Blechnarka I
50 - Wysowa I
51 - Regetów Niżny - Rotunda I 49.4748, 21.2355
52 - Zdynia I 49.4815, 21.2799
53 - Czarne I
54 - Krzywa I 49.5149, 21.3131
55 - Gładyszów I
56 - Smerekowiec I 49.50742, 21.23873
57 - Uście Ruskie I 49.5248, 21.1356
58 - Przysłup I
59 - Przysłup I
60 - Magura I 49.544, 21.2427
61 - Gładyszów-Wirchne I
62 - Banica I

Okręg cmentarny nr II - Jasło (31)

  
12 - Cieklin II
13 - Cieklin II
14 - Cieklin II
15 - Harklowa II
16 - Osobnica II
17 - Osobnica II
18 - Dębowiec II
19 - Tarnowiec II
20 - Bierówka II
21 - Warzyce II
22 - Jasło-Ulaszowice II
23 - Jasło II
24 - Jasło II
25 - Trzcinica II
26 - Sławęcin II
27 - Bączal Górny II
28 - Jabłonica-Wałówka II
29 - Siepietnica II
30 - Święcany II
31 - Szerzyny II
32 - Szerzyny II
33 - Swoszowa II
34 - Ołpiny II
35 - Ołpiny II
36 - Podzamcze II
37 - Krajowice II
38 - Nawsie Kołaczyckie II
39 - Kołaczyce II
40 - Bieździedza II
41 - Bieździadka II
42 - Sieklówka II

Okręg cmentarny nr III - Gorlice (54)

  
63 - Pętna III
64 - Bartne III 49.56564, 21.33556
65 - Małastów Kornuty III
66 - Małastów III
67 - Ropica Ruska III
68 - Ropica Ruska III
69 - Przegonina III
70 - Rychwałd III
71 - Łosie III 49.5717, 21.0911
72 - Ropa III
73 - Szymbark-Łęgi III
74 - Szymbark III
75 - Szymbark-Dół III
76 - Siary III
77 - Ropica Ruska III
78 - Ropica Ruska III
79 - Sękowa III
80 - Sękowa III
81 - Męcina Wielka III
82 - Męcina Wielka III
83 - Wapienne III
84 - Bednarka III
85 - Rozdziele III
86 - Ropica Polska III
87 - Gorlice-Nowodwór III
88 - Gorlice-Sokół III
89 - Gorlice III
90 - Gorlice III
91 - Gorlice III
92 - Stróżówka III
93 - Stróżówka III
94 - Stróżówka III
95 - Stróżówka III
96 - Stróżówka III
97 - Stróżówka III
98 - Glinik Mariampolski III
99 - Kobylanka III
100 - Kobylanka III
101 - Libusza III
102 - Wójtowa III
103 - Pagorzyna III
104 - Strzeszyn-Wilczak III
105 - Biecz III
106 - Biecz III
107 - Biecz III
108 - Biecz III
109 - Biecz III
110 - Binarowa III
111 - Racławice III
126 - Florynka III
127 - Binczarowa III
128 - Wawrzka III 49.56986, 20.99806
129 - Grybów III
130 - Grybów III

Okręg cmentarny nr IV - Łużna (26)

  
112 - Rożnowice IV
113 - Olszyny IV
115 - Rzepiennik Marciszewski IV
116 - Staszkówka-Dawidówka IV
117 - Staszkówka IV
118 - Staszkówka IV
119 - Staszkówka IV
120 - Łużna-Podbrzezie IV
121 - Biesna IV
122 - Łużna IV
123 - Łużna-Pustki IV
124 - Mszanka IV
125 - Zagórzany IV
131 - Stróże Wyżne IV
132 - Bobowa IV
133 - Bobowa IV 49.7052, 20.938
134 - Siedliska IV
135 - Zborowice IV
136 - Zborowice IV
137 - Ciężkowice IV 49.78656, 20.96885
138 - Bogoniowice IV bd, bd
139 - Tursko-Łosie IV bd., bd.
140 - Tursko-Zapotocze IV
141 - Ciężkowice IV bd, bd
142 - Ostrusza IV
143 - Ostrusza IV

Okręg cmentarny nr V - Pilzno (26)

  
217 - Januszkowice V
218 - Bukowa V
219 - Błażkowa V
220 - Klecie V
221 - Klecie V
222 - Brzostek V
223 - Brzostek V bd., bd.
224 - Brzostek V bd.
225 - Brzostek V bd., bd.
226 - Zawadka Brzostecka V
227 - Gorzejowa V
228 - Przeczyca V
229 - Błażkowa V
230 - Dęborzyn V
231 - Jodłowa V
232 - Jodłowa V
234 - Lubcza V
235 - Słotowa V
236 - Pilzno V bd.
237 - Pilzno V bd., bd.
238 - Parkosz V
239 - Łęki Dolne V
240 - Czarna V
241 - Róża V
242 - Zasów V
243 - Jastrząbka Stara V

Okręg cmentarny nr VI - Tarnów (63)

  
114 - Rzepiennik Strzyżewski VI
145 - Gromnik VI
146 - Gromnik VI
147 - Golanka VI
148 - Chojnik VI
149 - Chojnik-Zadziele VI
150 - Chojnik VI
151 - Lubaszowa VI
152 - Siedliska VI
153 - Siedliska VI
154 - Chojnik-Zadziele VI
155 - Lichwin-Stadniczówka VI
156 - Siedliska VI
157 - Dąbrówka Tuchowska VI
158 - Tuchów-Garbek VI
159 - Lichwin-Łazy VI
160 - Tuchów VI
161 - Tuchów VI
162 - Tuchów VI
163 - Tuchów-Przedmieście Górne VI
164 - Tuchów-Wołowa VI
165 - Bistuszowa VI
166 - Zalasowa VI
167 - Ryglice VI bd.
168 - Kowalowa VI
169 - Łowczów VI
170 - Łowczów VI
171 - Łowczówek VI
172 - Łowczówek VI
173 - Pleśna VI
174 - Piotrkowice VI
175 - Poręba Radlna VI
176 - Piotrkowice VI
177 - Woźniczna VI
178 - Woźniczna VI
179 - Woźniczna-Kłokowa VI
180 - Tarnowiec VI
181 - Siemiechów VI
182 - Siemiechów VI
183 - Siemiechów VI
184 - Brzozowa VI
185 - Lichwin-Gródek VI
186 - Lichwin-Zagórze VI
187 - Lichwin-Zagórze VI
188 - Rychwałd VI
189 - Lubinka-Korzenna VI
190 - Janowice VI
191 - Lubcza VI
192 - Lubcza VI
193 - Dąbrówka Szczepanowska VI
194 - Szczepanowice-Żabno VI
195 - Szczepanowice-Granice VI
196 - Rzuchowa VI
197 - Szczepanowice-Racek VI
198 - Błonie VI
199 - Zbylitowska Góra VI
200 - Tarnów-Chyszów VI 50.01667, 20.96058
201 - Tarnów VI 50.01847, 20.996
202 - Tarnów VI 50.02558, 20.99689
203 - Tarnów-Krzyż VI 50.03522, 20.99333
204 - Wola Rzędzińska VI
205 - Wałki VI
206 - Podgórska Wola VI

Okręg cmentarny nr VII - Dąbrowa (14)

  
207 - Lisia Góra VII
208 - Niedomice VII
211 - Siedlec VII
244 - Radgoszcz-Narożniki VII
245 - Radgoszcz-Zadębie VII
246 - Radgoszcz VII
247 - Szczucin VII
248 - Dąbrowa Tarnowska VII
249 - Bolesław VII
250 - Gręboszów VII 50.24669, 20.77578
251 - Ujście Jezuickie VII
252 - Otfinów VII 50.19942, 20.81131
253 - Żabno VII
257 - Biskupice Radłowskie Zawodzie VII

Okręg cmentarny nr VIII - Brzesko (51)

  
209 - Glów VIII
210 - Łęka Siedlecka VIII
212 - Bobrowniki Małe VIII
213 - Rudka VIII
214 - Gosławice VIII
215 - Wierzchosławice VIII 50.01678, 20.85967
216 - Mikołajowice VIII
254 - Miechowice Małe VIII 50.17081, 20.76528
255 - Wietrzychowice VIII 50.19417, 20.75631
256 - Pasieka Otfinowska VIII 50.17378, 20.814
258 - Biskupice Radłowskie Zawodzie VIII
259 - Biskupice Radłowskie VIII
260 - Zabawa VIII 50.11875, 20.82586
261 - Wał-Ruda VIII 50.11428, 20.79514
262 - Przybysławice VIII 50.16272, 20.79847
263 - Zaborów VIII 50.14958, 20.69483
264 - Szczurowa VIII 50.11644, 20.63672
265 - Rudy-Rysie VIII 50.06519, 20.63683
266 - Borzęcin VIII 50.0645, 20.71125
267 - Waryś VIII
268 - Radłów VIII
269 - Niwka VIII
270 - Bielcza VIII
271 - Biadoliny VIII 50.00333, 20.73039
272 - Przyborów VIII
273 - Szczepanów VIII
274 - Przyborów VIII
275 - Brzesko VIII 49.97519, 20.60675
276 - Brzesko VIII 49.97353, 20.60733
277 - Okocim VIII 49.95756, 20.59469
278 - Jadowniki Podgórne VIII 49.96303, 20.64867
279 - Sterkowiec VIII 49.99531, 20.66172
280 - Porąbka Uszewska VIII 49.93125, 20.68164
281 - Dębno VIII 49.96394, 20.71897
282 - Wojnicz-Zamoście VIII
283 - Łętowice-Zawrocie VIII 49.99803, 20.85378
284 - Zakrzów VIII
285 - Wojnicz VIII bd.
286 - Olszyny VIII
287 - Roztoka VIII
288 - Charzewice VIII
289 - Charzewice VIII
290 - Charzewice VIII
291 - Domosławice VIII
292 - Faściszowa VIII
293 - Zakliczyn VIII
294 - Zakliczyn VIII
295 - Paleśnica VIII
296 - Paleśnica VIII
297 - Czchów VIII
298 - Tymowa VIII

Okręg cmentarny nr IX - Bochnia (46)

  
299 - Lipnica Murowana IX bd., bd.
300 - Rajbrot-Kobyła IX bd.
301 - Żegocina IX 49.8075, 20.41972
302 - Żegocina IX 49.80749, 20.41972
303 - Rajbrot IX bd., bd.
304 - Łąkta Górna IX
305 - Łąkta Dolna IX
306 - Łąkta Dolna IX
307 - Łąkta Dolna IX
308 - Królówka IX
309 - Trzciana IX
310 - Leszczyna IX
311 - Nowy Wiśnicz IX
312 - Stary Wiśnicz IX
313 - Bochnia IX bd.
314 - Bochnia IX 49.97397, 20.42342
315 - Krzeczów IX
316 - Gawłów IX
317 - Bogucice IX 50.06139, 20.48647
318 - Wrzępia IX 50.07762, 20.56271
319 - Uście Solne IX
320 - Niedary IX
321 - Świniary IX
322 - Grobla IX
323 - Mikluszowice IX 50.06262, 20.4552
324 - Wola Batorska IX 50.0895, 20.45683
325 - Wola Batorska-Sitowiec IX 50.03531, 20.27364
326 - Niepołomice IX 50.04533, 20.21244
327 - Niepołomice IX 50.02864, 20.21108
328 - Niepołomice IX 50.02708, 20.22506
329 - Podborze IX 50.01425, 20.21372
330 - Podłęże IX 50.01903, 20.16431
331 - Podłęże IX 50.01264, 20.16953
332 - Brzezie IX 49.98464, 20.22678
333 - Cichawa IX 49.96614, 20.25231
334 - Chełm IX 49.97045, 20.3246
335 - Niegowić IX 49.94058, 20.23961
336 - Gierczyce-Czyżyczka IX 49.93539, 20.34888
337 - Grabina IX 49.92657, 20.35102
338 - Nieprześnia IX 49.90997, 20.37207
339 - Sobolów IX 49.90919, 20.33617
340 - Wola Nieszkowska-Wichras IX
341 - Zonia IX
342 - Łapanów IX
343 - Kępanów IX 49.84144, 20.26039
344 - Tarnawa IX

Okręg cmentarny nr X - Limanowa (36)

  
144 - Królowa Polska X
233 - Rabka X 49.60753, 19.95572
345 - Muszyna X bd, bd
346 - Krynica X 49.4076, 20.95225
347 - Barcice X bd., bd.
348 - Stary Sącz X bd., bd.
349 - Nowy Sącz-Dąbrówka X bd., bd.
350 - Nowy Sącz X bd., bd.
351 - Nowy Sącz-Zabełcze X bd, bd
352 - Marcinkowice X bd, bd
353 - Tęgoborze X
354 - Sienna X
355 - Żbikowice X
356 - Podole X
357 - Kamionka Mała X 49.78656, 20.48483
358 - Laskowa X 49.76431, 20.45017
359 - Jaworzna X 49.74, 20.47661
360 - Słupia X 49.81057, 20.26446
361 - Krasne-Lasocice X 49.81187, 20.2331
362 - Szczyrzyc X 49.78102, 20.19107
363 - Mszana Dolna X 49.67933, 20.08539
364 - Kasina Wielka X 49.71936, 20.23269
365 - Tymbark X
366 - Limanowa X bd., bd.
367 - Mordarka X
368 - Limanowa-Jabłoniec X bd., bd.
369 - Stara Wieś-Golców X bd, bd
370 - Jordanów X
371 - Droginia X 49.84609, 20.0087
372 - Myślenice X 49.84525, 19.92692
373 - Wiśniowa X 49.77968, 20.10864
374 - Wiśniowa X 49.7785, 20.1156
375 - Gdów X 49.91769, 20.19833
376 - Suchoraba X
377 - Krościenko X bd., bd.
378 - Zakopane X 49.84133, 20.26047

Okręg cmentarny Zachodni (FK) (22)

  
379 - Mała Wieś Z 50.00289, 20.12572
380 - Kokotów Z
381 - Wieliczka Z 49.9879, 20.065
382 - Świątniki Górne Z
383 - Wróblowice Z
384 - Kraków-Łagiewniki Z
385 - Kraków-Podgórze Z
386 - Kraków-Podgórze Z 50.0363, 19.96063
387 - Kraków Z 50.05254, 19.95265
388 - Kraków-Rakowice Z
389 - Kraków-Bronowice Z 50.01667, 20.96058
390 - Mogiła Z 50.06998, 20.05126
391 - Kocmyrzów Z 50.13217, 20.11575
392 - Kocmyrzów Z
393 - Górka Kościelnicka Z 50.10806, 20.16803
394 - Czulice Z 50.12742, 20.18467
395 - Karniów Z 50.13083, 20.17219
396 - Czulice Z 50.12464, 20.1875
397 - Podstolice Z
398 - Bieńczyce Z
399 - Prusy Z 50.10925, 20.08081
400 - Prusy Z 50.11758, 20.09081